Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Náš tým

Ing. Lenka Carroll

jednatelka společnosti,  773 111 103, lenka@carrolldohnal.cz

 

Mgr. Jan Dohnal

jednatel společnosti, 777 069 607, jan@carrolldohnal.cz

 

Bc. Petra Halavičová

asistentka / makléř, 723 566 745, petra@carrolldohnal.cz

 

Ing. Karel Veselý

spolupracující makléř,  603 464 567, karel@carrolldohnal.cz

 

Pavla Adamusová

spolupracující makléř, 736 535 068, pavla@carrolldohnal.cz

 

Jakub Slavický

spolupracující makléř,  603 115 147, jakub@carrolldohnal.cz

    Vytvořit poptávku

    • Byty
    • Domy
    • Rekreační objekty
    • Komerční nemovitosti
    • Pozemky
    • Ostatní

    Upřesnit

    Cena a plocha

    m2
    m2
    m2
    m2

    ... nebo vyberte celý kraj či okres

    Vlastnictví

    Konstrukce

    Typ budovy

    Vybavení

    Charakteristika

    IS sítě

    Umístění v obci

    Vyhledat vhodné nemovitosti

    • Byty
    • Domy
    • Komerční nemovitosti
    • Pozemky

    Upřesnit

    Vyhledat fulltextově

    Cena a plocha

    m2
    m2
    m2
    m2

    ... nebo vyberte celý kraj či okres

    Vlastnictví

    Konstrukce

    Typ budovy

    Vybavení

    Charakteristika

    IS sítě

    Umístění v obci